PDM - Paralog Dokümantasyon Merkezi
Doküman Arama:

PDF – Fiyat Koşulları

PARALOG® Yakamoz ve üzeri ticari yazılımlar, ürün fiyatlarının tüm müşteriler için sabit olduğu bir işletmenin ihtiyaçlarına cevap verirken, hemen her gün fiyat değiştiren ya da her müşteriye ve her duruma göre farklı fiyatlar sunan yoğun alım satım faaliyetleri sürdüren işletmeler için de başarılı çözümler sunar.

Fiyat kavramı oldukça geniş içerikli bir konu olmasına rağmen bu yazıda ağırlıklı olarak fiyat koşulları üzerinde durulacak, programlarda bir ürünle ilgili fiyat tespitinin hangi kriterlere bakılarak yapıldığı ve bulunan bir fiyatın hangi kaynaktan gelmiş olabileceğinin anlaşılmasına yönelik bilgiler de verilecektir.

PARALOG® ticari yazılımlarında fiyat koşulları, kullanımı zorunlu olmayan fakat kullanıldığı taktirde faydalarının kısa sürede alınabileceği başarılı bir çözümdür. Burada bahsedilecek uygulamalar için Yakamoz paketi tercih edilmiş olsa da sözü geçen kavramlar, PARALOG® ReyoN (1-2-3), Süt Programları, Kooperatif Çözümleri,Üretim ve Bumerang gibi daha gelişmiş paketler için de geçerlidir.

Bu yazının tamamını okumak ve çeşitli ekran görüntüleriyle desteklenmiş örnekleri incelemek için aşağıdaki linki kullanınız. 

Fiyat_Kosullari.pdf