PDM - Paralog Dokümantasyon Merkezi
Doküman Arama:

PDF – Süt Programlarında Toplayıcı İşlemleri

Süt alım ve üretimi yapan özel firmalar ile kooperatif ve birlikler için Derece Yazılım tarafından geliştirilmiş olan PARALOG® Süt çözümleri, sektörel gereksinimlerin uzun süre incelenmesi sonucunda uzman bir ekip tarafından yürütülen kapsamlı Ar-Ge çalışmalarının sonucudur.

Sektörün önde gelen kurum ve işletmeleri tarafından hâlihazırda etkin biçimde kullanılan PARALOG® Süt çözümleriyle ilgili yazılım geliştirme süreci devam etmektedir. Her geçen gün yeni özelliklerin ve kullanıcıların iş yükünü azaltacak pratik kullanım tekniklerinin eklendiği süt programları dinamik olarak büyümekte ve gelişmektedir.

Süt programlarında en önemli takip gerektiren konu süt alımıdır. İşletme tarafından müstahsilden çiğ süt alım işlemi merkezde yapılabildiği gibi aracı rolüne sahip toplayıcılar tarafından da gerçekleştirilebilmektedir.

Dokümanda süt alım süreci hakkında da özet bilgi verilmiştir. Süt programlarında toplayıcı işlemleri bu yazının konusunu oluşturmaktadır.

Bu yazının tamamını okumak ve çeşitli ekran görüntüleriyle desteklenmiş örnekleri incelemek için aşağıdaki linki kullanınız. 

Toplayici_Islemleri.pdf