PDM - Paralog Dokümantasyon Merkezi
Doküman Arama:

PDF – Toplu SMS

90’lı yıllar hem internet hem de cep telefonlarıyla tanıştığımız yıllardı. Bu iki buluş hem günlük yaşamımızı hem de çalışma biçimimizi kökten değiştiren yepyeni kavramları hayatımıza soktu. Web, e-mail, chat, SMS, MMS, GPRS, WAP ve daha niceleri… İletişim korkunç bir hıza ulaştı ve önceleri günler-haftalar süren işlemlerin saniyeler içinde yapılıyor olmasına çok çabuk alıştık ve birkaç dakikalık gecikmeleri bile garipser olduk. Yazılı evrakların yerine elektronik iletiler, ıslak imzanın yerini ise elektronik imza almaya başladı. Milyonlarca abonesi olan kamu kuruluşları ve özel şirketler, faturalarını artık e-posta yoluyla göndermeye başladılar ve çeşitli kampanyalarla bu yönde teşvik ediliyoruz. Şimdilerde cep telefonlarımızın tıpkı televizyon ve radyo gibi reklam aracı olarak kullanıldığını gözlemliyoruz.

PARALOG® paketleri içerdiği SMS özelliği ile müşterilere ve tanımlanacak diğer abonelere kısa mesaj gönderebilme olanağı sağlar. Bilgi amaçlı iletilerin yanı sıra, Cari Hesap Bakiyesi hatırlatma, özel günler ve yıl dönümleri için Tebrik Mesajları ya da bir yeniliği duyurmak üzere serbest biçimde hazırlanan Reklam içerikli SMS’ler topluca gönderilebilir. SMS gönderim sonuçları da PARALOG® programında yapılacak sorgulama ile İletim Raporları biçiminde kullanıcıların bilgisine sunulur.

Bu yazının tamamını okumak ve çeşitli ekran görüntüleriyle desteklenmiş örnekleri incelemek için aşağıdaki linki kullanınız. 

Toplu_SMS.pdf